Agnieszka Sibila (Wojtkowiak)

Agnieszka Sibila Wojtkowiak

Biogram

Urodziła się w 1983 roku w Krotoszynie w Wielkopolsce. Od 2002 na stałe związana z Poznaniem. W 2008 roku ukończyła Politechnikę Poznańską na wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska.

Pracowała w firmach instalacyjnych takich jak: Abantia, Muton, Euroklimat.

W 2009 ukończyła Studia podyplomowe z Budownictwa energooszczędnego i pasywnego oraz oceny energetycznej budynków.

Od wczesnych lat dziecięcych pasjonowało ją przestawianie mebli, zmiany aranżacyjne, które kontynuowała przez cały czas swojego dorosłego życia dlatego też w 2020 ukończyła studia podyplomowe z Homestagingu i Aranżacji Wnętrz. Od 2020 ściśle współpracuje z grupą SAAN Architekci.

Aktualnie w ramach kompleksowej usługi aranżuje wnętrza oraz zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Od 4 lat dzieli swój czas pomiędzy Polskę a Florydę skąd czerpie dużo inspiracji i trendów.
Mimo ścisłego umysłu od 2010 roku hobbistycznie zajmuje się również fotografią (www.wojtkowiaka.com), która przynosi jej dużo satysfakcji.

Ma na swoim koncie kilka sukcesów:

  • W 2015 wygrana w prestiżowym konkursie National Geographic Traveler (Adventure Team) i wyjazd szkoleniowy do Tyrolu. Ważnym elementem tego wyjazdu były warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim.
  • W 2016 udział w wystawie „STEREOtypy – prawda leży w Poznaniu” zorganizowanej przez Ciemnicę we współpracy z Fotoplastykonem Poznańskim w Galerii Miejskiej Arsenał. Wystawa w ramach Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki.

Szczególne miejsce w jej twórczości zajmuje czarno-biała fotografia kobieca. Ma poczucie misji aby pokazać kobietom za pomocą zdjęć jakie są piękne, wartościowe, delikatne i kobiece, jaką mają w sobie moc i siłę mimo że często o tym zapominają.

Pasjonatka życia, architektury, pływania, tańca, jazdy na rowerze oraz sportów na świeżym powietrzu.

Agnieszka Sibila (Wojtkowiak) - "Wanna - moja miłość"
Agnieszka Sibila (Wojtkowiak) - "Wanna - moja miłość"
Agnieszka Sibila (Wojtkowiak) - "Ulica"
Agnieszka Sibila (Wojtkowiak) - "Ulica"