Anna Trawczyńska

Anna Trawczyńska

Biogram

Jestem pasjonatką pięknych wnętrz, designu i wszystkiego, co inspiruje oraz pobudza wyobraźnię do kreatywnego myślenia. Lubię rzeczy oryginalne, niestandardowe, które wykraczają poza granice tego, co umownie przyjmowane jest za standard. Uwielbiam sztukę, która zaskakuje, porusza emocje, poszerza horyzonty i sprawia, że myślę i patrzę na świat na inaczej.

W moich pracach ważny jest dla mnie przekaz. Każda z nich jest uosobieniem przeżytych doświadczeń, które wyrażam w abstrakcyjny sposób.

Od 2013 roku prowadzę firmę ANASTHA DESIGN, zajmującą się projektowaniem wnętrz domów, mieszkań i apartamentów. Moja praca to moja pasja, w której mogę wykorzystać wykształcenie z zakresu Wzornictwa przemysłowego, Architektury Wnętrz oraz Zarządzania i Marketingu.

Pracując jako architekt czuję się odpowiedzialna za otaczający nas świat, dlatego staram się, aby projektowane przeze mnie wnętrza były nie tylko funkcjonalne, ale też ponadczasowe i nie opierały się na chwilowej modzie. Zawsze przykładam dużą wagę do tego, aby dobrze poznać osobowość i uwzględnić potrzeby Klientów – tylko zrozumienie ich indywidualnego stylu pozwala dopasować charakter wnętrz tak, aby służyły im przez długie lata.

Inspirują mnie głównie ludzie, natura, organiczne formy, elementy bioniki i fizyki kwantowej. Uwielbiam tworzyć, podróżować, czytać, rozmawiać z ciekawymi ludźmi, obcować ze sztuką i naturą, dzięki czemu nieustannie się

http://anasthadesign.com/

Anna Trawczynska "Rzeka życia"
Anna Trawczynska "Rzeka życia"
Anna Trawczynska "Efekt Synergii"
Anna Trawczynska "Efekt Synergii"