Architekt Artysta 3.0

Architekt Artysta 3.0

Z ogromną przyjemnością kolejny raz otwieramy przestrzeń Mo Galerii dla polskich architektów!
Sukces dwóch pierwszych edycji wystawy Architekt Artysta, jej pozytywny odbiór wśród odwiedzających oraz zainteresowanie mediów sprawiło, że zdecydowaliśmy się nadać wystawie charakter cykliczny.

W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy na uroczysty wernisaż trzeciej edycji wystawy prac polskich architektów pt.: „ARCHITEKT ARTYSTA 3.0”, który odbędzie się 06 czerwca (czwartek) 2024 roku o godzinie 19:00.

 

ARCHITEKT ARTYSTA 3.O – O WYSTAWIE

Sztuka jest nieodzownym elementem projektowania, wszak każda realizacja zaczyna się od pomysłu uchwyconego w postaci rysunku, szkicu, projektu. To ulotny zapis myśli, ale jakże ważny etap w pracy koncepcyjnej.

Artystyczna wrażliwość i warsztat architekta to element niezbędny przy projektowaniu pięknych wnętrz i obiektów architektonicznych. Lecz bywa i tak, że Ci którzy na co dzień realizują zlecenia inwestorów, a w ramach pasji oddają się twórczości wolnej od ograniczeń. Celem wystawy jest ukazanie architektów jako artystów i zwrócenie uwagi odbiorców na ten ulotny pierwiastek ich duszy zapisanych w obrazach, rzeźbach i innych działach sztuki. Wystawa zbiorowa prac polskich architektów to manifest piękna, wolności i twórczej kreacji.

Wernisaż

  • 06.06.2024
  • 19:00

Wystawa

  • 07.06. – 31.08. 2024
  • pn-pt: 09:00 – 19:00

    sb: 09:00 – 16:00